עץ הוא חומר גלם שמקבל תפקיד מרכזי בכל בית ישראלי, כמו גם בסביבה החיצונית הצמודה לו. כאשר מעוניינים למקם אדנית בתוך הבית, במרפסת, בחצר או על אדן החלון, צריך לראות מהו חומר הגלם ממנו עשויה האדנית. אחת הבחירות המקובלות ביותר היא אדניות מעץ, אשר המאפיינים העיקריים שלהן יובאו במאמר הנוכחי.

אדניות עץ – המראה כן קובע

הפלוס הע1111יקרי של אדניות עץ, לדעת רבים, הוא שהמראה שלהן נחשב למרשים בכל קנה מידה. העץ יוצר מראה קלאסי שמתאים תמיד, בלי קשר למאפייני המבנה בו הוא מושם או הצמח הנמצא באדנית עצמה. זהו חומר גלם טבעי שמשתלב היטב בסביבה החיצונית של הבית וגם בסביבתו הפנימית, ותורם תמיד לאווירה שרוצים ליצור בהן. אדניות העץ מבליטות את הצמחים ואף מעניקות להן מימד נוסף שאינו קיים בכל סוג של אדנית, בין השאר עקב השילוב האפשרי באדנית בין אותם אלמנטים קלאסיים לכאלה שמוגדרים כ"מודרניים" יותר.

אדניות עץ מציעות עמידות רבת שנים, עובדה שאין לזלזל בה כלל וכלל כאשר לוקחים בחשבון שאדניות רבות ממוקמות בסביבה חיצונית, ולכן הן פגיעות לתנאי מזג האוויר השונים. במקרה של עץ, הרי שהן בקיץ, הן בחורף והן בעונות המעבר האדניות יישמרו היטב. כאשר בוחרים בעץ איכותי, ורצוי כזה שעברה תהליך אימפרגציה (הרחקה של ריקבון או מזיקים ממנו), יכולים להישאר עם ראש שקט למשך שנים.

עובדה נוספת היא שהעץ מאפשר עיבוד נוח בכל קנה מידה. מכאן, שפשוט הרבה יותר ליצור ממנו אדנית בכל צורה או גודל שחפצים בהם. היצע האופציות הרחב מקל עוד יותר את הבחירה מצדם של הלקוחות, ומכאן שכל אחד יכול למצוא את האדנית המתאימה ביותר לטעמו העיצובי, למאפייני הצמח או אפילו לאלמנטים אסתטיים אחרים בסביבה בה עתידה להיות ממוקמת האדנית.

אדניות עץ למכירה    אדניות עץ

אדנית עץ בנייה לפי מידה
אדנית עץ בנייה לפי מידה
אדנית עץ
  אדנית עץ

אדנית לפי מידה