אדניות פלסטיקכשבוחרים אדניות לצמחים השונים, חייבים לשים דגש על חומר הגלם ממנו מורכבת האדנית. נקודת המוצא שלכם צריכה להיות שלכל חומר גלם יש מראה משלו, מאפיינים משלו ויתרונות משלו. במאמר הנוכחי נראה מהן הסיבות שמביאות לפופולאריות הגבוהה של אדניות פלסטיק, שתופסות מקום של כבוד בשוק האדניות כיום.

אז למה אדניות מפלסטיק?

אדניות פלסטיק מציעות שורה של יתרונות. ראשית, העובדה היא שהן מגיעות במגוון רחב של גדלים וצבעים, כך שכל בית יוכל לבחור באדנית המתאימה בצורה הטובה ביותר למאפייני השטח, לטעם העיצובי של בני הבית או אפילו למאפייני הצמח שעתיד לגדול בתוך האדנית. הצורות והגדלים השונים של האדנית מקלים את מלאכת ההתאמה עוד יותר: ניתן לבחור בין אדניות צרות או רחבות, למשל, על פי הסוג הספציפי של הצמח. אדניות פלסטיק, בהמשך לכך, הן קלות משקל ולכן נוחות להזזה ולשינוי מיקום בהתאם לצורך. יתרון נוסף שלהן הוא העמידות הגבוהה, כאשר הפלסטיק הוא חומר שנחשב לעמיד במיוחד בתנאי מזג האוויר השונים, ולכן מתאים מאד למיקום של האדנית מחוץ לבית.

אף על פי שרוב האדניות מוצעות במחירים שווים לכל כיס, אפשר לראות שאדניות פלסטיק לוקחות את הנתון הזה כמה צעדים קדימה. תג המחיר שלהן, כיאה לפלסטיק, הוא אטרקטיבי ונוח ביחס למרבית הסוגים האחרים. אם השיקול הכלכלי משפיע על הרצון שלכם לרכוש אדנית – וכמו כל דבר בחיים, כדאי שהוא ייכנס לתמונה – הפלסטיק מעניק לכם שקט נפשי. גם אם יהיה צורך להחליף את האדנית מסיבה כלשהי, ניתן לעשות זאת בקלות.

מן העבר השני של המשוואה, יש הטוענים שאדניות פלסטיק הן פחות מתאימות לחללים בהם מעוניינים שייווצר מראה טבעי. היבט אחר שצריך להתייחס אליו הוא שהפלסטיק, מעצם ההגדרה שלו, נוצר תוך פגיעה מסוימת בסביבה.

אדניות פלסטיק
אדניות מפלסטיק ממוחזר דמוי בטון 100/50/45
אדניות פלסטיק
אדנית פלסטיק איכותית
אדנית פלסטיק דמוי בטון
אדנית פלסטיק דמוי בטון 65/20/20
אדנית פלסטיק תלויה
אדניות פלסטיק תלויות

אדניות פלסטיק

 

 

 

 

 

 

 

אדניות פלסטיק דמוי בטון 60/40/26
אדניות פלסטיק דמוי בטון 60/40/26
אדניות פלסטיק דמוי בטון 60/40/26
אדניות פלסטיק דמוי בטון 60/40/26

אדניות פלסטיק דמוי בטון 80/30/30  100/40/44