טבבוית איפה עץ נוי לגינה קטנה ובינונית
טבבוית איפה עץ נוי לגינה קטנה ובינונית
עצי נוי- סיגלון
עצי נוי- סיגלון
לגוסטרמיה הודית עץ נוי קטן/שיח
לגוסטרמיה הודית עץ נוי קטן/שיח

בין אם בגינה הפרטית, בשדרה או בגן הציבורי, עץ נוי הוא הצומח הגדול ביותר ובעל אורך החיים הרב ביותר. עצי נוי הם עמוד השדרה של הגינה והגן, לא אחת הם מהווים את המוטיב המרכזי בתכנון הגינה ואת 'הקומה העליונה' של הגן. עצי נוי מעניקים לכל גינה פורחת רבות מיופייה, עצי נוי מאופיינים בפריחות מרהיבות ומגוון רחב של גדלים וצורות כך שניתן להתאים אותם באופן אידאלי לכל גינה וגן.

עצי נוי לגינה ולגן

עצי הנוי משמשים לא רק כבסיס לתכנון הגינה, גודלם, אורך חייהם והגיוון הרב של עצי הנוי מאפשר ליצור אפקטים שונים בגינה ובגן. עץ נוי רחב נוף יכול לשמש להצללה ויצירת פינת פרגולה טבעית, להסתיר חלקים לא אסתטיים של המבנה, להסתיר חלונות של השכנים, למסגר נוף מרשים, לתחום אזורים שונים בפארק או בגינה הציבורית, לשמש כעץ מוקד ועוד.

מגוון עצי נוי מכל הסוגים במשתלת "דרך הגנים"

במשתלת "דרך הגנים" תוכלו למצוא מבחר עצי נוי צעירים ובוגרים מסוגים שונים. אנו נשמח להתאים עבורכם עצי נוי מרשימים עם תצורות נוף מיוחדות, עצים פיסוליים, עצי נוי ירוקי עד או עצים נשירים לפי הקונספט של הגינה שלכם. אנו מתמחים בהתאמת העץ הנכון לצורך הנכון מבחינת גודל הגינה, צריכת מים, חשיפה לשמש, המטרה של העץ (הצללה, הסתרה, מסגור נוף, מוקד וכו'), פריחה, נשירות והתקציב שלכם.

אנחנו מחזיקים רק עצי נוי בריאים ואיכותיים עם בית שורשים מתאים לגידול. במשתלה שלנו תוכלו למצוא עצים בוגרים ועצים צעירים מכל הסוגים כולל עצים נדירים ועצי ארץ ישראל. במשתלת "דרך הגנים" עומד לרשותכם צוות מקצועי של יועצים עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה בעולם הצומח שישמח לעזור לכם לבחור עצי נוי שישתלבו בגינה או בגן שלכם.

צרו איתנו קשר – 050-5379652 משתלת דרך הגנים